NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Avatar

Boję się, że obsługa systemu spowoduje dodatkowy nakład pracy, a tym samym uwaga poświęcana dzieciom na tym ucierpi.

Avatar

Dla nas uwaga poświęcona maluszkom również jest priorytetem :) System powstał po to, aby uprościć pracę Opiekunek w taki sposób, aby mogły jeszcze bardziej skupić uwagę na dziecku.

Avatar

Obecnie z rodzicami komunikujemy się mailowo, SMS, telefonicznie oraz przez popularne komunikatory. Czy system nie dołoży nam kolejnej ścieżki komunikacji?

Avatar

Wdrożenie systemu eBobasek jest idealnym momentem, aby uporządkować ścieżki komunikacji z rodzicem i ograniczyć je do jednej poprzez system, ewentualnie jednej dodatkowej. Zaoszczędzi to Państwu wielu nerwów, niepotrzebnych konfliktowych sytuacji. Z doświadczeń odbytych przy spotkaniach z rodzicami, rodzice rozumieją sytuację i bardzo pozytywnie odbierają przejrzystszy i prostszy model komunikacji. Sami również jesteśmy rodzicami i aplikacja nie powstałaby, gdyby miało to powodować dodatkowe obciążenie zarówno ze strony Państwa, jak i rodziców :)

Avatar

W jaki sposób rodzic może komunikować się z nami poprzez system?

Avatar

Ze względu na to, że system eBobasek tworzony jest indywidualnie pod potrzeby Państwa placówki, istnieje wiele możliwości komunikacji, bądź jej braku. Domyśłnie system pozwala na przekazanie informacji od rodzica w formie zgłoszenia nieobecności, wysłania jednokierunkowej wiadomości, przekazania informacji dotyczącej ulubionych zabaw maluszka. Ze względu na to, że system ma być przede wszystkim pomocny w opiece nad dziećmi system nie posiada możłiwości sowodnego chatu między rodzicem, a opiekunką. Oczywiście taka możliwość jest dostępna na Państwa życzenie.

Avatar

Mamy dużą rotację pracowników w ciągu roku, jak system może mi pomóc w takiej sytuacji?

Avatar

System w tym zakresie posiada moduł listy zadań opiekunki, konfigurowany o nowe pozycji przez Właściciela placówki również w rozbiciu na poszczególny placówki / filie. Moduł ten pozwala w łatwy sposób nowemu pracownikowi, bądź pracownikowi przychodzącego na zastępstwo z innej filii szybko zapoznać się z czynnościami / obowiązkami, które należy wykonać w danej placówce w danym dniu. Sam system jest również czymś nowatorskim i atrakcyjnym dla pracowników, znacznie ułatwiającym im prace, co również może być argumentem, aby ustabilizować rotację pracowników.

Avatar

Chcielibyśmy, aby system miał nazwę naszej placówki, jest to możliwe?

Avatar

Oczywiście :) Jako jedyni na rynku modyfikujemy aplikację dowolnie pod Państwa. Możliwe jest zatem, aby system nazywał się np. www.panstwaplacowka.pl i posiadał Państwa logo. W ten sposób mogą Państwo dodatkowo poszczycić się własną dedykowaną aplikacją.

Avatar

Na jak długo wiążą Państwo umową? Jaki jest okresy wypowiedzenia?

Avatar

Nie wiążemy Państwa żadną umową. Dostęp do aplikacji oparty jest o miesięczny abonament. Dodatkowo, jako jedyni na rynku nie stosujemy okresu wypowiedzenia. Po prostu płacąc posiadają Państwo dostęp do systemu. Wszelkie zgody związane z RODO oraz regulaminem akceptują Państwo przy złożeniu zamówienia przez stronę Internetową.

Avatar

Jakie jeszcze korzyści może dać mi system?

Avatar

Największą zaletą systemu z punktu widzenia właściela placówki jest moduł płatności. To w tym module oszczędzają Państwo najwięcej czasu na koniec miesiąca. Nie potrzebują już Państwo arkusza kalkulacyjnego, podliczania danych z kartek wypełnianych przez pracowników. Z informacji zebranych od Klientów oszczędność dzięki temu modułowi to nawet kilkadziesiąt godzin miesięcznie! Dużą oszczędnością jest też samo pozbycie się papierowej formy dokumentacji. Zamiast stosu kart pobytu dziecka mają Państwo tablet. System z powodzeniem zastąpi też tablice informacyjne - informacje o planie zajęć, menu posiłków, czy też nadchodzących wydarzeniach.

Avatar

Jakie korzyści daje wybór Państwa systemu względem innych rozwiązań na rynku?

Avatar

Przede wszystkim jako jedyni na rynku modyfikujemy system indywidualnie pod potrzeby każdej z placówek. Mamy również autorski moduł płatności, który dostosowujemy również indywidualnie. eBobasek jest systemem działającym w przeglądarce, dzięki czemu nie ograniczamy Państwa do stosowania konkretnych urządzeń. System działa z powodzeniem na najtańszych urządzeniach na rynku. Nie ogranicza się też do systemu, jak Mac OS, czy Android - zadziała wszędzie.

Nowatorskie podejście do aktualizacji systemu oraz jego wydajności pozwala nam zagwarantować wysoką wydajność i szybkość działania na każdym urządzeniu. Nie muszą Państwo również każdorazowo aktualizowac aplikacji i instalować jej na urządzeniach. Nie jesteśmy również płatnikiem VAT.
Avatar

Ile trwa wdrożenie systemu w placówce?

Avatar

Najszybsze wdrożenie systemu zajęło nam 2 dni. Jeśli przekażą nam Państwo dane do uzupełnienia w systemie - zrobimy to za Państwa.